טיפים

בית - טיפים - ראשי

סטיילינג BY נירית- נירית טורטן


❤השתמשו ביתרונות הטבע וצמיחת מידת החזה עם מפתחי וי או עגולים על מנת להקנות מראה דקיק, נשי וסקסי, נצלו את החלק העליון כמה שיותר והציגו את היתרונות בגופכן וכך תרגישו הכי יפות.
 


❤עליוניות רכות ללא שרוול כמו וסט ג'ינס, וסט פרווה, וסט ניילון מעל חולצות פשוטות בשילוב צעיף מתחת לצווארון, שרשרת ארוכה בשילוב עם סקיני או חצאית עפרון לדתיות שבנינו והרכבתן מראה קליל שיצבור אין סוף מחמאות.

❤ג'ינסים יעודיים להריון יכולים לשמש אותך בקלות גם לתקופה לאחר הלידה, בגזרת סקיני בצבעי בסיס כחול כהה, שחור, ואפור חשובים ביותר ומתאימים לכל מידה, וזאת על מנת להקנות מראה צמוד כאשר למעלה נשלב בחולצה מתרחבת על מנת שלא תיצמד באזור הבטן.

❤ שמלות ששימשו אתכן בתקופת טרום ההיריון יכולות להיות מצוינות כטוניקות מגניבות בשילוב עם טייץ, סקיני או גרביון מיוחד בשילוב מגפון או מגף גבוה. 


❤ תתאהבו בארון שלכן מחדש, לפני שאתן רצות לקנות פריט חדש, תסתכלו עליו, תוציאו פריטים ישנים שלא לבשתן ממזמן, ותנסו אותו בשילוב חדש, שונה תפתחו לאפשריות חדשות, זה יביא לחסכון אדיר בכסף ודיוק בשימוש מקסימלי במלתחה שלכן 


❤ לפני שאתן יוצאות לרכוש תחשבו מה בדיוק חסר לכן בארון, מה הפריט המדוייק הבא שייכנס לארונכן, שישדרג ויקפיץ את ההופעות הקיימות, מהו הפריט החריש אצלך בארון?

❤למי אין ג'קט ג'ינס בארון שלה? הוא הפתרון המדויק והמשולם לסגירת הופעה ספורט אלגנטית, לכל מטרה , מה שחשוב לבחור שיהיה עד המותן ולא רחב מדי, על מנת ליצור הופעה מחמיאה ומשולבת בא-סימטריות מדקקת ומאריכה
סטיילינג BY נירית
שמי נירית טורטן, עוסקת בייעוץ תדמית אישית ועסקית מדי יום ביומו בעם הפרונטלי והדיגטלי. אנחנו חיים בעולם של קצב מתחלף והרושם הראשוני נבנה תוך 4,3,2,1 שניות מהרגע שאדם אחר פגש אותך! אני מאמינה ששילוב אופנה, ביגוד ואבזור נכון ומותאם לאופי ולאישיות שלך, יגרום לצד השני להתרשם ממך עוד לפני שהוא הכיר אתכם באמת. דעו לכם, כל יום אנו מעבירים לעולם מסר אחר ואת המסר הזה אפשר לתכנן מראש ולהתאים אותו במיוחד עבורכם. כל יום, כל דקה, כל 24 שעות, מכל זווית– באמצעות הבגדים תלמדו לספר את הסיפור שלכם לעולם. סטייליסטית לעסקים ולאנשים מתמחה במתן שירותי ניהול מדיה דיגיטלית לעסקים שרוצים להיות יפים יותר ובולטים יותר. כשבעל עסק ידע ללבוש את המילים הנכונות, את התמונות המתאימות, את הצבעים הנכונים ואלו שמשקפים את זהותו – ללא ספק יגדיל את היתרון שלו על פני מתחרה במה הסטיילינג מתמקד? אטרקטיביות מגניבות יצירתיות מיטביות ייחודיות אז מה אני בעצם עושה? לוקחת עסק ו... מלבישה אותו ומגנדרת אותו מאפרת אותו מבריקה אותו בוחרת לו את החליפה שהכי מתאימה לו. אני מצליחה לראות מה שאף אחד לא רואה, הוא מצליח להראות את מה שכל אחד רוצה לראות.

לפרטים מלאים